Produkowana przez nas odzież ma za zadanie ochronę zarówno personelu medycznego jak i pacjentów przed zakażeniami patogenami w placówkach ochrony zdrowia.

Podkategorie

ODZIEŻ OCHRONNA ZABIEGOWA

Termin odzież ochronna zabiegowa obejmuje szeroki asortyment – od odzieży ochronnej przeznaczonej dla personelu medycznego w postaci: bluz ochronnych, spodni ochronnych, fartuchów zabiegowych, kombinezonów jednorazowych, masek chirurgicznych, czepków jednorazowych a skończywszy na odzieży ochronnej zabiegowej dedykowanej dla pacjentów podczas różnorodnych zabiegów w gabinetach zabiegowych czy salach operacyjnych w postaci: koszul zabiegowych, szlafroków zabiegowych,spódnic ginekologicznych, spodenek do kolonoskopii czy jednorazowej bielizny zabiegowej. 

ODZIEŻ DLA WETERYNARII

Personel klinik weterynaryjnych przez bezpośredni kontakt z błonami śluzowymi, krew czy płyny ustrojowe narażony jest na różnego rodzaju zakażenia odzwierzęce. Pracownikom gabinetów, przychodni i klinik weterynaryjnych polecamy w różnych rozmiarach serwety włókninowe, prześcieradła foliowane, jak również odzież ochronną jednorazowego użytku w postaci: bluz ochronnych, spodni ochronnych, fartuchów ochronnych czy kombinezonów ochronnych barierowych. Odzież ochronną dla weterynarii wykonujemy z włókniny typu SPUNBOND lub nieprześwitującej, wytrzymałej na rozerwanie włókniny typu SMMS, jak również z włókniny foliowanej mającej zastosowanie podczas tak zwanych zabiegów mokrych.

POŚCIEL

Pościel jednorazowa niejałowa, ma zastosowanie w szpitalach , transporcie medycznym, gabinetach zabiegowych jak również w instytucjach typu: izby wytrzeźwień czy hostele, gdzie jest duża rotacja osób i wymagane jest zachowanie maksymalnej higieny. Pościel jednorazowa wykonana jest z włókniny typu SPUNBOND oraz z nieprześwitującej o dużej wytrzymałości na rozerwanie włókniny typu SMMS. W skład pościeli jednorazowej wchodzi: poszwa na kołdrę, poszewka na poduszkę i prześcieradło. Jako producent pościeli jednorazowej wykonujemy komplety pościeli w standardowych rozmiarach jak również realizujemy indywidualne zamówienia pod konkretne zapotrzebowanie klienta.

PRZEŚCIERADŁA

Prześcieradła jednorazowe , stanowią skuteczną barierę ochronną w miejscach ,gdzie konieczne jest stosowanie właściwych środków ochrony indywidualnej. Mają zastosowanie zarówno w szpitalach, transporcie medycznym, jak również wszelkiego rodzaju gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, weterynaryjnych. W swojej ofercie posiadamy prześcieradła jednorazowe składane, w różnych rozmiarach jak również prześcieradła z gumką wykonane pod wymiar materaca, łóżka czy fotela zabiegowego. Prześcieradła jednorazowe,wykonane są z włókniny typu SPUNBOND, nieprześwitującej włókniny typu SMMS, jak również włókniny foliowanej mającej zastosowanie podczas tak zwanych zabiegów mokrych.

SERWETY

Serwety jednorazowe , stanowią skuteczną barierę ochronną w miejscach ,gdzie konieczne jest stosowanie właściwych środków ochrony indywidualnej. Mają zastosowanie zarówno w szpitalach, transporcie medycznym, jak również wszelkiego rodzaju gabinetach zabiegowych, stomatologicznych, weterynaryjnych. W swojej ofercie posiadamy serwety jednorazowe w różnych rozmiarach, serwety z otworem, serwety na podgłówek. Serwety jednorazowe wykonane z włókniny typu SPUNBOND, nieprześwitującej włókniny typu SMMS, jak również włókniny foliowanej mającej zastosowanie podczas tak zwanych zabiegów mokrych.

POKROWCE/ OSŁONKI NA...

Pokrowce jednorazowe na aparaturę mają za zadanie ochronę sprzętu medycznego przed uszkodzeniem, zarysowaniem czy zabrudzeniem. Wykonujemy różnego rodzaju pokrowce, worki, osłonki pod wymiar sprzętu medycznego, jak : worki na aparat HOLTER, pokrowce ochronne na aparaturę medyczną, rękawy ochronne na przewody, itp. Pokrowce jednorazowe na aparaturę wykonane są z włókniny typu SPUNBOND a także nieprześwitującej o dużej wytrzymałości na rozerwanie włókniny typu SMMS.

Brak produktów w tej kategorii!