Odzież ochronna zabiegowa jednorazowego użytku w salonach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej , gabinetach tatuażu czy gabinetach masażu , podobnie jak w gabinetach lekarskich pełni funkcję ochronną i pozwala na zachowanie maksymalnej higieny podczas zabiegów kosmetyki profesjonalnej.

Podkategorie

ODZIEŻ OCHRONNA ZABIEGOWA

Termin odzież ochronna zabiegowa obejmuje szeroki asortyment – od odzieży ochronnej przeznaczonej dla pracowników gabinetów kosmetyki profesjonalnej w postaci: bluz ochronnych, spodni ochronnych, fartuchów zabiegowych, masek ochronnych, czepków jednorazowych a skończywszy na odzieży ochronnej zabiegowej dedykowanej dla klientów gabinetów kosmetycznych w postaci: szlafroków zabiegowych,pareo, spodni do presoterapii czy jednorazowej bielizny zabiegowej, jak : bokserki jednorazowe, stringi jednorazowe , biustonosze jednorazowe. Odzież zabiegowa jednorazowa pozwala zachować maksymalną higienę, jak również charakteryzuje się minimalnymi kosztami utrzymania. Odzież jednorazowa nie wymaga prania co powoduje duże oszczędności dla właścicieli salonów kosmetycznych. Jednorazowa odzież zabiegowa wykonana jest z lekkiej włókniny typu SPUNBOND lub nieprześwitującej, wytrzymałej na rozerwanie włókniny typu SMMS a także z ekologicznej włókniny biodegradowalnej.

PRZEŚCIERADŁA

Prześcieradła jednorazowe , stanowią skuteczną barierę ochronną w miejscach ,gdzie konieczne jest stosowanie właściwych środków ochrony indywidualnej. Mają zastosowanie zarówno w szpitalach, transporcie medycznym, gabinetach lekarskich jak również w rehabilitacji i salonach odnowy biologicznej . W swojej ofercie posiadamy prześcieradła jednorazowe składane, w różnych rozmiarach jak również prześcieradła z gumką wykonane pod wymiar materaca łóżka czy fotela zabiegowego. Prześcieradła jednorazowe,wykonane są z włókniny typu SPUNBOND, nieprześwitującej włókniny typu SMMS, jak również włókniny foliowanej mającej zastosowanie podczas tak zwanych zabiegów mokrych .

SERWETY

Serwety jednorazowe , stanowią skuteczną barierę ochronną w miejscach ,gdzie konieczne jest stosowanie właściwych środków ochrony indywidualnej. Mają zastosowanie zarówno w szpitalach, transporcie medycznym, jak również wszelkiego rodzaju gabinetach zabiegowych, rehabilitacyjnych, odnowy biologicznej. W swojej ofercie posiadamy serwety jednorazowe w różnych rozmiarach, serwety z otworem, serwety na podgłówek. Serwety jednorazowe wykonane z włókniny typu SPUNBOND, nieprześwitującej włókniny typu SMMS, jak również włókniny foliowanej mającej zastosowanie podczas tak zwanych zabiegów mokrych.