Szanowni Państwo jesteśmy zakładem produkcyjnym specjalizujący się w wytwarzaniu wyrobów jednorazowego użytku. Wszystkie składane przez Państwa zamówienia za pośrednictwem strony www.viskomed.pl traktowane są jak odrębne zlecenia produkcyjne do wykonania na życzenie zamawiającego .

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, polecamy produkty wytwarzane specjalnie dla Państwa potrzeb. Posiadamy największy wybór ochronnej odzieży jednorazowej produkowanej w Polsce mającej zastosowanie między innymi : w szpitalach, gabinetach lekarskich, rehabilitacyjnych, ośrodkach SPA, hotelach jak również zakładach przemysłowych, itp.

Proponujemy Państwu jednorazową odzież ochronną dla personelu , odzież zabiegową dla pacjentów, odzież ochronną dla pracowników i gości odwiedzających . Dzięki wieloletniemu doświadczeniu skład surowca dobieramy tak, aby był zgodny z wymogami i potrzebami danej branży z zapewnieniem jak najwyższej jakości wyrobu.

Włóknina, z której produkujemy nasze wyroby jest produktem europejskim, posiada wszelkie niezbędnie certyfikaty i atesty, miedzy innymi:

  • Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydany przez PAŃSTWOWY ZAKŁAD HIGIENY
  • Certyfikat : "Tekstylia Godne Zaufania" zbadane na substancje szkodliwe według Öko-Tex Standard 100
  • Certyfikat CE (produkt dopuszczony do sprzedaży na terenie UE)

W oparciu o Państwa zapytania i sugestie oferujemy optymalne rozwiązania, fachowe porady przy doborze rodzaju i odpowiedniego rozmiaru produktu i wybraniu najkorzystniejszej oferty. Na Państwa życzenie wprowadziliśmy nową markę produktów wielorazowego użytku, będącą uzupełnieniem dotychczasowej oferty odzieży jednorazowej.

Nowa marka odzieży wielorazowej ma zastosowanie między innymi w ośrodkach SPA, hotelach, ośrodkach fitness, saunach, itp. Na specjalne zamówienie produkujemy wyroby o nietypowych wymiarach i rodzajach jak również wyroby opatrzone logiem firmy zamawiającej.